Apie mus

  • UAB „Gerovė“, savo veiklą skaičiuojanti nuo 1991-ųjų metų, šiandien yra viena stabiliausių ir didžiausių plastikinių pakuočių gamintojų, sukūrusi daugiau nei 80 darbo vietų. Metinė įmonės apyvarta siekia daugiau nei 4 milijonai eurų, o plataus asortimento produkcija tiekiama klientams ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europos Sąjungoje (JK, Danija, Olandija, Švedija, Suomija).
  • Plastikinių pakuočių gamybą pradėjusi viena pirmųjų Lietuvoje, UAB „Gerovė“ šiuo metu užima lyderio pozicijas ne tik vietinėje rinkoje, bet ir Baltijos šalyse. Įmonė aktyviai skatina socialinę atsakomybę ir ekologišką veiklą, nes pati surenka ir superka plastiko atliekas, kurios panaudojamos kaip antrinė žaliava įmonės produktų gamybai.
  • Mūsų siūlomi pakavimo produktai yra tvarūs, sąžiningų kainų ir ekologiškesni, nes gamybos procese naudojama pačių perdirbta žaliava. O kurdami naujus gaminius siekiame, kad jie būtų universaliai pritaikomi, perdirbami ir modernūs. Mūsų tikslas – kad mūsų kuriami produktai mažiau kenktų aplinkai, kurtų didesnę vertę bei patogumą klientams, skatintų ekologišką gyvenseną, o produktų gamyba būtų efektyvesnė ir paprastesnė.
  • Mūsų įmonės sėkmę lemia atsakingas požiūris į klientus bei esminių vertybių laikymasis – socialinė atsakomybė, ekologiška švara ir patogumas.
Atgal