Nauji produktai “Clean and Green” prekinio ženklo asortimente

UAB “Gerovė“ pristato naujus „Clean and Green“ prekinio ženklo šeimos produktus, su kuriais bus dar lengviau rūšiuoti šiukšles, sandėliuoti daiktus bei tvarkyti namų ūkį. Ekologiškus, modernius ir universaliai pritaikomus produktus, pagamintus iš antrinės plastiko žaliavos, teigiamai įvertino net 7 ES šalių pirkėjai, pripažindami, kad „Clean and Green“ skatina labiau rūpintis aplinka.

UAB „Gerovė“, skelbdama savo misiją „Už žalią švarą!“, nuolat ją patvirtina įgyvendintais projektais, darbais ir naujais gaminiais. Visai neseniai „Clean and Green“ prekinio ženklo asortimentas buvo praplėstas ir produktų kataloge atsirado maišeliai automobilių sėdynėms bei padangoms, daiktų sandėliavimo, namų bei sodo tvarkymo maišeliai ir maišeliai šunų ekskrementams.

Džiaugiamės ekologijos entuziastams galėdami pristatyti modernų, atliekų rūšiavimą skatinantį, maišelių rinkinį „Clean and Green“, bei naujus šios linijos produktus ne tik Lietuvoje, bet ir kitų Europos valstybių rinkoms. Pagrindinio „Clean and Green“ produkto maišelių rinkinį sudaro trys skirtingų rūšių atliekoms skirti ir specialiomis spalvomis pažymėti maišeliai, supakuoti į ergonomišką ir specialiai paženklintą pakuotę. Šio inovatyvaus produkto atsiradimą lėmė išsami rinkos analizė – buvo atliekamos klientų apklausos ir elgsenos tyrimai, vykdytos konsultacijos su aplinkosaugos institucijomis bei atliktos Europos Sąjungos įstatyminės bazės ir kitų šalių panašių produktų analizės.

„Esame socialiai atsakinga įmonė, aktyviai savo veikloje ir darbo principuose akcentuojanti ekologijos ir aplinkosaugos svarbą, todėl mums džiugu, kad „Clean and Green“ produktai prisidės formuojant atliekų rūšiavimo įpročius ir kultūrą Lietuvoje. Siekiame, kad kiekvienam iš mūsų aplinkos tausojimas būtų paprastai ir lengvai įgyvendinamas“ – sakė Jaunius Ramoška, UAB „Gerovė“ direktorius.

UAB „Gerovė“ rūšiavimo maišelių rinkinius „Clean and Green“ rasite Lietuvos prekybos centruose.

Visos naujienos