Klientai

Lojalūs klientai – geriausias sėkmingo, kokybiško ir sąžiningo bendradarbiavimo įrodymas. Virš  60 proc. mūsų vietinės rinkos užsakymų sudaro klientai, su kuriais dirbame jau daugiau nei 5 metus. Mes įsiklausome į savo klientų poreikius, pasiūlome šiuolaikiškus sprendimus, turime sąžiningą kainodarą ir visuomet pateisiname klientų lūkesčius. O svarbiausia,  kaip ir mūsų klientai, esame „Už žalią švarą!”.

Savo klientams siūlome ne tik plataus asortimento plastikinius gaminius, bet ir papildomas naudas:

  • Socialinė atsakomybė – savo įmonės veikloje naudodami iš antrinių žaliavų pagamintus ir greitai suyrančius maišelius, mūsų klientai rūpinasi aplinkosauga ir ekologija.
  • Ekologiškos gyvensenos skatinimas – savo pardavimų asortimente turėdami ekologiškus ir iš antrinių žaliavų pagamintus maišelius, suteikiate galutiniam vartotojui galimybę propaguoti atsakingą, ekologišką gyvenimo būdą.
  • Galimybė stiprinti įmonės žinomumą ir prekinį ženklą, susikuriant unikalų maišelių dizainą, atspindintį įmonės identitetą.
  • Galimybė pasigaminti akcijinius ar proginius maišelius, nes galime vykdyti užsakymus nedideliais tiražais.
  • Išplėsti savo asortimentą ekologiškais ir greitai suyrančiais šiukšlių maišais.
  • Sąžiningos ir konkurencingos kainos leidžia taupyti įmonės kaštus.
  • Trumpi gamybos terminai leis  greitai įgyvendinti sumanymus ar papildyti maišelių atsargas.
  • Lankstumas – visuomet jūsų poreikiai ir idėjos bus išklausyti ir maksimaliai įgyvendinti, nes esame lankstūs savo gamybos procesuose.
  • Profesionalumas – ilgametę patirtį turintys specialistai užtikrina aukštos kokybės ir tvarius gaminius mūsų klientams.

Mūsų klientų geografija nuolat plečiasi – savo gaminius tiekiame ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos įmonėms. Šiuo metu turime daugiau nei tūkstantį klientų Lietuvoje ir Europos Sąjungoje (Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Baltarusijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitur)
Mūsų klientai didžiausios Lietuvos ir tarptautinės kompanijos: Maxima LT, Palink, Aibės Logistika, Manjana, Eiginta, Sanitex, Topo Technika, Norvelita, Veiverių skonis, Wurth Lietuva, Liūtukas ir Ko, Žemiatijos pienas, Ainava, Biovela, Limedika, EVRC, Klaipėdos maisto mėsos produktai, Utenos mėsa, Alma Littera grupės knygynas, Stumbras ir kt.

 

Atgal