Naujausios industrijos tendencijos iš „Scanpack“

Praplėstas akiratis, naujausios industrijos tendencijos, nauji kontaktai bei bendradarbiavimo sutartys – štai ką UAB „Gerovė“ parsiveža iš „Scanpack 2015“ parodos.

Būti veržliems ir žengti koja kojon su pasaulio naujovėmis, plėsti akiratį ir tobulinti savo produkciją – šis siekis ir vėl paskatino UAB „Gerovę“ dalyvauti tarptautinėje parodoje. Tęsdama savo vardo populiarinimą, įmonė 2015 metų spalio 20 - 23 dienomis dalyvavo Geteborgo mieste Švedijoje vykusioje parodoje „Scanpack“. Ši paroda yra „Numeris 1“ renginys Šiaurės Europoje, kuris yra skirtas pakavimo industrijai bei naujovėms. „Scanpack“ parodoje UAB „Gerovė“ pristatė savo eksportui skirtą prekinį ženklą „Packaging Emigration“, taip pat gamybos pajėgumus bei įvarovės galimybes užsienio rinkai.

Parodos metu vyko įvairūs seminarai, išradimų bei kitų inovacijų pristatymai, supažindinimai su įvairių technologijų bei mechanizmų specifikacijomis, naujomis žaliavomis ir apdirbimo būdais. Susirinkę dalyviai džiugino savo profesionalumu, produktais bei naujovėmis produkcijoje - tai buvo puiki galimybė užmegzti naujus verslo ryšius, o taip pat ir susitikti su jau esamais tarptautiniais partneriais. Parodos metu buvo užmegzti daugiau nei 150 naujų ir daug žadančių kontaktų su potencialiais klientais, o taip pat pasirašytos ir tiekimo sutartys su partneriais Norvegijoje, Danijoje bei Švedijoje.

UAB „Gerovė“ prekinis ženklas „Packaging Emigration“ sulaukė didelio susidomėjimo dėl plataus prekių asortimento, ekologijos skatinimo ir „žaliojo“ judėjimo palaikymo, o įmonės populiariausiu produktu tapo naujausia prekė – kompostuojami šiukšlių maišai „Clean&Green“, kurie natūralioje aplinkoje yra biologiškai skaidūs ir neturi neigiamo poveikio aplinkai.

„Ne paslaptis, jog šiuo metu industrijų tendencija yra tokia: visas pasaulis, o ypatingai ir Šiaurės Europos regionas juda ekologijos, sąmoningo bei saikingo vartojimo ir resursų taupymo linkme - džiaugiamės, kad turėjome puikią galimybę parodos dalyviams pristatyti šiuos ekologiškus ir visiškai suyrančius, kompostuojamus maišelius. Šis produktas – puiki 100 procentų aplinkai draugiška pakuotės alternatyva.“ – dalijosi UAB „Gerovė“ direktorius J. Ramoška.

Visos naujienos