Nauji inkilai pelėdoms ir 1 000 000 mūsų pagamintų šiukšlių maišų skirtų „Darom“ akcijai.

Tęsdami ilgalaikį bendradarbiavimą su VšĮ “Mes Darom” ir šiemet prisidedame ne tik prie tradicinės “Darom” akcijos, remdami šiukšlių maišais, bet ir prie jų naujos iniciatyvos, skirtos inkilų kėlimui parkuose. “Pelėdžiukas 2013” akcijos metu Kauno Panemunėje buvo keliami specialūs inkilai pelėdoms.

Nauja “Darom” akcijos organizatorių iniciatyva kilo parekomendavus ornitologams – prieš kelis metus Panemunės šile praūžusi vėtra išlaužė daug medžių ir stipriai sumažino galimybę pelėdoms susirasti tinkamus namus. Todėl ir buvo imtasi inkilų kėlimo pelėdžiukams akcijos.

„Esame socialiai atsakinga kompanija, todėl ne tik aktyviai remiami ir dalyvaujame gamtosaugos akcijose, bet ir siekiame ugdyti atsakingą visuomenės požiūrį į aplinką, gamtą ir švarą“ – sakė įmonės vadovas Jaunius Ramoška.

Jau 4  metus savo produkcija – tvirtais ir ekologiškais šiukšlių maišais – remiame „Darom“ akcijas, kurių metu savanoriai tvarko savo aplinką ir renka šiukšles miestų parkuose bei aikštynuose. UAB „Gerovė“ prie šių švaros akcijų prisideda ne tik savo produkcija, bet ir dideliu talkininkų būriu – kiekvieni metai „Darom“ akcijose aktyviai dalyvauja ir gausus darbuotojų savanorių būrys.  Manome, kad kiekvienam iš mūsų svarbu pajusti socialinę atsakomybę, rūpinimosi ekologija svarbą prisidedant prie gerų iniciatyvų savo rankomis. 

Darom komanda Kaune

Visos naujienos