Pasiektas dar vienas tikslas - Packaging Emigration jau žinoma ir Didžiojoje Britanijoje!

Džiaugiamės, kad UAB „Gerovės“ projektas Packaging Emigration, sėkmingai startavęs dar tik 2012 metų pabaigoje, Švedijoje, įgauna pagreitį ir jau persikėlė į Jungtinę Karalystę.

Sėkmingai sudalyvavome vienoje didžiausių ekologiškos pakuotės parodų Didžiojoje Britanijoje - ECOPACK 2013 Birmingeme (Jungtinė Karalystė). Renginio metu buvo pristatytos naujos pakavimo tendencijos bei inovacijos skatinančios gaminti aplinkai draugišką pakuotę. Demonstruodami “Packaging Emigration” – pakuotės sprendimų serviso privalumus Didžiosios Britanijos kompanijoms, mes skatiname Lietuvos eksportą, reklamuojame šalies pramonę, bei plečiame potencialių klientų ratą. 2013 vasario pabaigoje įvykusioje parodoje pasiekėme visus suplanuotus tikslus: turėjome 50 susitikimų su JK kompanijomis, pasirašėme 15 ketinimų protokolų. Bandomieji produktai iš Kauno į JK iškeliaus jau po kelių savaičių. Projektas buvo itin palankiai įvertintas britų, nes jiems mūsų keliamos vertybės ir tikslai tikrai artimi: dirbame tam, kad per sprendimų efektyvumą palengvėtų našta mūsų planetai, neatsisakant pakuotės teikiamo patogumo. Planuojame ir toliau tęsti savo aktyvią veiklą užsienyje bei kviesti prie projekto jungtis ir kitus šalies pakuotės gamintojus.

„ECOPACK 2013” parodoje UAB „Gerovė“ dalyvavo pagal projektą „UAB „Gerovė“ užsienio partnerių paieška ir eksporto plėtros galimybių didinimas“, kuris finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas" priemonę VP2-2.1-ŪM-04- K „Naujos galimybės”. Pagal šį projektą yra numatytos dar dvi parodos, kuriose įmonė dalyvaus.

kuriame_lietuvos_ateiti_0.png

Visos naujienos