UAB „Gerovė“ sėkmingai įgyvendino Europos regioninės plėtros fondo iš dalies finansuojamą projektą.

 

UAB „Gerovė“ sėkmingai įgyvendino Europos regioninės plėtros fondo iš dalies finansuojamą projektą „VERSLO PROCESŲ EFEKTYVUMO DIDINIMAS INTEGRUOJANT TIEKIMO GRANDINĖS VERSLO PROCESUS VERSLO VALDYMO SISTEMOS DIEGIMO PAGALBA“. Šis projektas finansuojamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę VP2-2.1-ŪM-02-K „Everslas LT“.

Pagal pasirašytą projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-03-105 finansavimo ir administravimo sutartį, projektui įgyvendinti skirtas finansavimas sudaro 125 847 Lt, bendras projekto biudžetas siekia 261 856 Lt (likusią sumą UAB „Gerovė“ į projektą įsipareigojo investuoti pati). Šiomis lėšomis projekto vykdytojas įsigijo ir įdiegė verslo valdymo sistemą OpenERP bei Sugar CRM, skirtas integruoti pagrindinius (tiekimo grandinės valdymo) ir pagalbinius įmonės veiklos procesus.

Projekto tikslas – diegiant informacines technologijas didinti įmonės darbo našumą, eksportą ir bendrą įmonės konkurencingumą. Įdiegta sistema leis optimizuoti ir integruoti veiklos procesus bei sudarys sąlygas įmonės apyvartai, darbo našumui ir eksportui augti. Įdiegus e-verslo sprendimą, galutinai bus optimizuoti, sujungti bei efektyviai valdomi šie verslo procesai: gamybos valdymo procesas, tiekimo/sandėlio valdymo procesas, personalo valdymo procesas, žinių valdymo procesas, ryšių su klientais valdymo procesas, pardavimų valdymo procesas.

UAB „Gerovė“, savo veiklą skaičiuojanti nuo 1991-ųjų metų, šiandien yra viena stabiliausių ir didžiausių plastikinių pakuočių gamintojų, sukūrusi daugiau nei 80 darbo vietų. Metinė įmonės apyvarta siekia daugiau nei 12 milijonų litų, o plataus asortimento produkcija tiekiama klientams ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europos Sąjungoje (JK, Danija, Olandija, Švedija, Suomija). Investuodami į technologines naujoves siekiame ne tik tobulinti savo gamybos procesus, bet ir skatiname pažangą visoje plastikinių pakuočių gamybos rinkoje – dalinamės gerąją praktika bei atliekame strategines rinkos analizes, kurių metu gilinamės į savo klientų poreikius, rinkos tendencijas ir užsienio kolegų inovacijas.

Visos naujienos