UAB "Gerovei" - 25-eri

Kiekvienų metų balandžio mėnesio 22 diena mūsų įmonei - reikšminga data. Šią dieną kasmet mes paminime įmonės gimtadienį. Vis dėlto, šiųmetė sukaktis yra ypatinga - įmonei sukako 25-eri metai.

Ši diena buvo puiki proga prisiminti, ko esame siekę, ką nuveikę, kur dalyvavę - pasidžiaugti veiklia bei turininga įmonės istorija.

Aktyvus dalyvavimas tarptautinėse parodose, "Mes darom!" socialinių švaros akcijų ilgametis rėmimas ir dalyvavimas, respublikinių renginių rėmimai, bendri mokymai ir kolegiškos šventės, nacionaliniai apdovanojimai už socialinę, atsakingo verslo ir kitas veiklas, bendri projektai su Kauno miesto savivaldybe - perdirbta Kauno Kalėdinė Eglutė. Tai - tik dalis faktų, apibūdinančių mūsų įmonės įdomų ir aktyvų gyvavimą. Labai džiugu, jog istorijoje turime ne tik gražius skaičius ir galime didžiuotis skambiais veiklų pavadinimais, tačiau esame stipri įmonė iš esmės. Brandus kolektyvas, stipriai suvienijantis jėgas judant tikslo link, komandai suprantama įmonės strategija bei didelis noras ir tarpusavio palaikymas yra vertybės, kuriomis ypatingai didžiuojamės. Suprasdami vieni kitus nuolatos tobulėjame ir išvien žingsniuojame iššūkių keliu link visų kartu pelnytų pasiekimų.

Didelis nuoširdus ačiū darbštiems kolegoms bei pasitikintiems partneriams už daugiametę sėkmę!

Visos naujienos